Náš první společný rok v obrazech

Po seznámení se na podzimní Filmové škole KISKu, kterou jsem lektoroval a Shirley mi bez dechu naslouchala, rychle následoval náš první společný projekt, klip k Shirleyině songu Love Fear Vengeance. Vymyšlen, připraven a natočen za rekordní období pouhých dvou týdnů, těsně před Vánoci 2011.  To jsme ještě netušili, že to nebude naše jediná společná aktivita.

6555715017_cc9d7340e6_b

Z klipu. V hlavní roli dva mladí, hezcí a po argentovsku nasvícení lidé. Původně to mělo být výrazně hororovější, ale myslím, že ani vyhlídka na pobodání nožem na kolotoči, není nijak extra veselá.

schich

Na párty po megalomanském LibFFestu 2012 v půlce února, který jsme spoluorganizovali a seděli v jeho porotě, jsme jen tak mimochodem odtajnili náš už chvíli trvající vztah.

20120210_7454

Před naším prvním Valentýnem jsme zabloudili do nového Tesca, kde jsme se nechali spontánně valentýnsky vyfotit. Následně jsme byli na FB opakovaně obviněni z konzumerismu. Cha. Fotka, kterou miluju, a kterou Shirley z nějakého důvodu nesnáší. (Z toho dôvodu, že mi tam trčí pupek, pozn. Shi)

shchval2

Sestěhovaní  do jednoho bytu měsíc po tom, co jsme spolu začali chodit. Okamžitě se rozjela práce na milionu projektů. Jeden z mála, co jsme úspěšně dotáhli do konce byla znělka KISK Festu 2012, kterou jsem napsal a režíroval a Shirley dělala kameru, kterou si předtím vyzkoušela na minifilmečku Dirty Choze se mnou v hlavní roli.

sch

Z kultovní série akčních  fotek od Vierzbowského v jeho ateliéru. Původně jsme chtěli jen nafotit pár našich seriózních fotek pro web LudovicoFilmu založený Shirley, což se absolutně nepodařilo, ale nikomu to nevadilo.

sh2

Na první společné návštěvě u Tosima a Legase v Bozaku u příležitosti místní premiéry Avengers.

BeFunky_VintageColors_3

Letní grilovací pohoda u prarodičů na vsi s nedůvěřivě koukajícím bratrancovým mimčem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fotka,  ktorú milujem ja a Choze ju neznáša 🙂 Boli sme sa po pár mesiacov opäť pozrieť na brnenské kolotoče a cvakli sme sa počas zlatej hodinky.

prof

Momentka z jízdy takovým tím brněnským elektrickým pouličním vlakem. I po milionté zvláštní, neuchopitelný zážitek. Doporučuju.

Camera 360

Vánoce 2012 v hotelu v Tatrách. Jo, mohl jsem se tvářit trochu nadšeněji.

sh3

Slavíme naše první roční výročí v Miguelovi. I po roce šťastní jako blechy. Tohle je jen začátek!

774922_4691323353423_452641255_o

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s