O nás

Choze a Shirley aka Josef Blažek a Adela Blažek Hrivnáková – výstřední československý pár, jenž před 4 lety spustil svůj maniakální plán na dobytí světa. Jejich zbraněmi jsou vlastní filmové studio, Shirleyin pronikavý hlas a tlupa cvičených koček, králíků a papoušků.

Choze a Shirley

Ona pracuje ako balzamovačka navoňanej zdochliny a sociálnych sietí v Cognito.cz. Vo voľnom čase fotí, tvorí hudbu, venuje sa grafike, vymýšľa scenáre s drahým manžom a krotí domácu zoo. Má rada dinosaury a verí, že by Peter Jackson mal natočiť veľkolepú fantasy o tajnom živote Vladimíra Mečiara.

On je narcistní a elitářský filmový a komiksový maniak a tvůrce, fantasmagor a hračička, vláčený sem a tam vlastní přebujelou a roztěkanou kreativitou. Stále ještě nosí v hlavě šrapnely z videoboomu a komiksboomu v první polovině 90. let. Od té doby krvácí do mozku, ale litovat ho nemusíte, je to krásné zranění a bude to i krásná smrt.

Společně jsou duchovními rodiči, spoluscenáristy a organizátory dvou řad hororového seriálu Pionýři hororu, scenáristy připravovaného akčně-komediálního seriálu Kaskadéři s.r.o. a hromady krátkých filmů, klipů, spotů, komiksů, povídek a článků, které najdete tady na blogu nebo na výše uvedeném webu LudovicoFilmu.

 

 

Reklamy

2 thoughts on “O nás

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s